Uczestnicy w rozgrywkach BLSP w sezonie 2015-2016

W sezonie 2015/2016 Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich wystartuje 25 drużyn. 12 ekip w pierwszejlidze i 13 wdrugiej. W porównaniu do poprzedniego sezonu nasze szeregi opóściła drużyna NRG Chotyłowiak. Jak wiemy natura nie lubi próżni dlatego też dołączyły do naszej futbolowej rodziny aż 4 nowe drużyny. Witamy!

Na pierw/szoligowym froncie zagrają:

Trójka Inti Sport (M), Bialtrans, Fortech 2010, Unidom, Max Rossosz, Likwidator Glob-Max, Top Mar, Mario Presto, Kropka Zalesie, Straż Graniczna, AZ Bud Romaszki (B), centrumsas.pl (B)

Na zapleczu będą walczyć o awans:

Sielczyk (S), Geotis, Tarpol, KS Dąbrowica, Kościół Chrystusowy, BOKS Micek, Czarni Rapid-Trans, KS Styrzyniec, Wola Pasze, Iskra Konstantynów (B), PRD S.A. (B), Mario Presto Oldboy (B), Ściana Wschodu Rectus & Juventur

Od poniedziałku 17 sierpnia 2015 roku rozpoczynamy zmagania piłkarskie. Zarząd MKS BLSP życzy powodzenia wszystkim uczestnikom.